Webshop manager (cseh)

1142 Budapest, Komáromi út 35.

Főbb feladatok

  • Termékinformációk, termékleírók, tartalmi oldalak értékesítés-orientált módon történő megjelenítése a webshop adminisztrációs rendszerén keresztül
  • Kategóriák és kategória oldalak elkészítése
  • Akciók indítása és kampányoldalak elkészítése
  • Árfigyelés, árak kalkulációja és frissítése
  • Vásárlási folyamat optimalizálása, felügyelete, a vásárlói élmény folyamatos biztosítása, együttműködés a fejlesztőkkel
  • E-mail-kampányok elkészítése és kiküldése
  • Adatbázisépítő kampányok elkészítése, indítása
  • Közösségi média oldal folyamatos tartalmi frissítése, kampányok indítása
  • Versenytársak aktivitásának figyelése
  • Riportálás

Munkakör betöltésének feltételei

  • Cseh nyelv kommunikációképes ismerete (szóban és írásban)
  • Gyakorlati szintű Excel és egyéb számítástechnikai ismeretek (MS Office, Internet, stb.)
  • Értékesítői szemlélet és profitorientált gondolkodás
  • Proaktivitás, szorgalom, önállóság, kreativitás
  • Webshop CMS-rendszerben való munkavégzés

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős állás
  • Stabil háttérrel rendelkező, több mint 20 éves múltra visszatekintő vállalatcsoport
  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Változatos munkafeladatok egy lendületes, fiatal csapat részeként
  • Hűségidő után járó jutalom

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Adott nyelvterületen szerzett piaci ismeret
  • Főiskolai vagy egyetemi oklevél
  • További idegen nyelv ismerete
  • HTML és képszerkesztői ismeret
  • Hírlevél-küldő rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Online értékesítés területén szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: 674
Pozíció pontos megnevezés: Webshop manager (cseh)
Munkavégzés helye: 1142 Budapest, Komáromi út 35.
Szakterület: Online értékesítés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Webshop manager (cseh)