Webfejlesztő

7100 Szekszárd, Rákóczi u. 142-146.

Főbb feladatok

  • javascript, CSS, PHP alapú webalkalmazások fejlesztése;
  • android, iOS, cross-platform (ReactNative) mobil alkalmazások fejlesztése;
  • követelmények implementálása;
  • frontend és backend fejlesztési feladatok elvégzése;
  • adatbázis- és rendszertervezés MYSQL környezet (Symfony)

Munkakör betöltésének feltételei

  • javascript, PHP, HTML+, SCSS+, JS(Bootstrap 4)nyelvek valamelyikében szerzett tapasztalat;
  • HTML, CSS és JavaScript ismerete;
  • jó analitikus és problémamegoldó képesség;
  • önálló munkavégzés, proaktivitás és precízség;
  • új technológiák iránti folyamatos érdeklődés;
  • középszintű angol nyelvtudás írásban;
  • jó kommunikációs és együttműködő készség

Amit kínálunk

  • főállású, határozatlan idejű munkaviszony;
  • szakmai fejlődés lehetősége, továbbképzések;
  • változatos fejlesztési feladatok;
  • konstruktív, innovatív, fiatalos csapat;
  • családias légkör, barátságos környezet

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • egyéb programozási nyelvek, libek és platformok ismerete (Git, node.JS, stb);
  • gyakorlat Android és/vagy IOS alkalmazások fejlesztésében;
  • VUEjs, ReactNative ismerete

Állás adatai

Állás azonosító: 753
Pozíció pontos megnevezés: Webfejlesztő
Munkavégzés helye: 7100 Szekszárd, Rákóczi u. 142-146.
Szakterület: Programozó, Fejlesztő
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Webfejlesztő