Site manager (szlovén nyelvű)

1142 Budapest, Komáromi út 35-37.
Szeretnél részt venni egy olyan csapatban, ahol minden nap új kihívásokkal találkozol és lehetőséged van fejlődni? Jól kommunikálsz írásban és szóban szlovén nyelven? Ha igen, akkor itt a helyed! Ha úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak, és szeretnél csatlakozni hozzánk, ne habozz jelentkezni! Várjuk, hogy csapatunk tagjaként együtt dolgozhassunk és fejlődhessünk!

Főbb feladatok

  • termékinformációk, termékleírók, tartalmi oldalak értékesítés-orientált módon történő megjelenítése a webshop adminisztrációs rendszerén keresztül;
  • kategóriák és kategória oldalak elkészítése;
  • akciók indítása és kampányoldalak elkészítése;
  • árfigyelés, árak kalkulációja és frissítése;
  • vásárlási folyamat optimalizálása, felügyelete, a vásárlói élmény folyamatos biztosítása, együttműködés a fejlesztőkkel;
  • adatbázis építő kampányok elkészítése, indítása;
  • közösségi média oldal folyamatos tartalmi frissítése;
  • versenytársak aktivitásának figyelése;
  • riportálás

Munkakör betöltésének feltételei

  • minimum középfokú végzettség;
  • szlovén nyelv tárgyalóképes használata írásban és szóban;
  • precíz, pontos munkavégzés;
  • önálló munkavégzésre való képesség;
  • MS Office magabiztos használata;
  • jó kommunikációs készségekkel rendelkezz, és legyél képes hatékonyan együttműködni a csapattal

Amit kínálunk

  • kihívásokkal teli munka;
  • versenyképes bér- és juttatási csomag;
  • hűségidő után járó jutalom;
  • szakmai fejlődés lehetősége, továbbképzések;
  • innovatív, fiatalos csapat;
  • családias légkör, barátságos környezet;
  • betanulást követően részleges home office lehetősége

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • további idegen nyelv ismerete;
  • online értékesítés területén szerzett szakmai tapasztalat;

Állás adatai

Állás azonosító: 930
Pozíció pontos megnevezés: Site manager (szlovén nyelvű)
Munkavégzés helye: 1142 Budapest, Komáromi út 35-37.
Szakterület: Online értékesítés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Site manager (szlovén nyelvű)