Site manager (Német nyelvű)

1142 Budapest, Komáromi út 35-37.

Főbb feladatok

  • termékinformációk megjelenítése a webshop adminisztrációs rendszerén keresztül;
  • akciók, kampányok indítása;
  • piaci árak monitorozása;
  • árak kalkulációja,frissítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • minimum középfokú végzettség;
  • felsőfokú német nyelvtudás szóban és írásban;
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek;
  • megbízható, pozitív, proaktív személyiség

Amit kínálunk

  • heti 2 nap Home office lehetőség;
  • vállalati laptop;
  • versenyképes bér-és juttatás csomag;
  • hosszútávú munkalehetőség;
  • támogató csapat;
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • google ads, analytics szoftverek ismerete;
  • piackutatásban, lead generálásban, kampánytervezésben szerzett tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: 801
Pozíció pontos megnevezés: Site manager (Német nyelvű)
Munkavégzés helye: 1142 Budapest, Komáromi út 35-37.
Szakterület: Online értékesítés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Site manager (Német nyelvű)