Raktáros-csomagoló (határozott időre)

1097 Budapest, Táblás u. 36.

Főbb feladatok

  • áruk, termékek raktári kezelése, csomagolási feladatokban történő részvétel

Munkakör betöltésének feltételei

  • 8 általános végzettség;
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek;
  • pontosság;
  • terhelhetőség;
  • jó fizikai erőnlét

Amit kínálunk

  • határozott idejű (3 hónapos) munkaszerződés;
  • azonnali munkakezdés;
  • teljes munkaidős állás;
  • hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés;
  • stabil háttérrel rendelkező, több mint 20 éves múltra visszatekintő vállalatcsoport;
  • versenyképes bér

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • gépkezelői (targoncavezetői) jogosítvány;
  • raktári munkatapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: 713
Pozíció pontos megnevezés: Raktáros-csomagoló (határozott időre)
Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Táblás u. 36.
Szakterület: Anyagmozgatás, Rakodás
Munkaszerződés típusa: Határozott (3 hónap)
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Raktáros-csomagoló (határozott időre)