Raktáros

1108 Budapest, Gumigyár utca 5-7
Szeretnél egy stabil, piacvezető cégnél dolgozni, ahol fontos az állatok egészsége és jóléte? Csatlakozz dinamikusan fejlődő csapatunkhoz, és legyél részese az állatgyógyászati termékek elosztásának!

Főbb feladatok

  • beérkező anyagok (alap,segéd. csomagoló) átvétele,mennyiségi ellenőrzése,
  • beérkező anyagok nyilvántartása, szükséges dokumentumok kezelése;
  • gyártásokhoz szükséges anyagok összekészítése, üzembe történő betárolása;
  • készáru raktárra adása;
  • készáru partnerek részére történő tételes átadása;
  • tárhelyszintű anyagnyilvántartás vezetése;
  • WBS rendszer kezelése;
  • anyagrendeléshez javaslattétel (gyártási terv alapján);
  • összekészített áruk ellenőrzése;
  • időszakos leltárakban való közreműködés;
  • egyéb, felettesek által meghatározott feladatok

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú végzettség;
  • targoncavezetői jogosítvány;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • precizitás és megbízhatóság;
  • fizikai terhelhetőség

Amit kínálunk

  • versenyképes bér-és juttatás csomag;
  • motiváló környezet;
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • támogató és barátságos munkakörnyezet;
  • hűségidő jutalmazása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • raktáros tapasztalat előny, de nem feltétel

Állás adatai

Állás azonosító: 944
Pozíció pontos megnevezés: Raktáros
Munkavégzés helye: 1108 Budapest, Gumigyár utca 5-7
Szakterület: Anyagmozgatás, Rakodás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Raktáros