Online pénzügyi munkatárs

7100 Szekszárd, Rákóczi u. 142-146.

Főbb feladatok

  • belföldi és külföldi bankokkal való kapcsolattartás;
  • napi pénzügyi jelentések elkészítése;
  • beérkező átutalások kezelése online felületen;
  • utalási lista elkészítése a cégcsoportra;
  • online fizetési rendszerből történő lekérdezések, elemzések

Munkakör betöltésének feltételei

  • gazdasági területen szerzett középfokú végzettség;
  • aktív angol nyelvtudás;
  • 1-2 év releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil munkahely egy több mint 20 éves vállalatcsoport alkalmazásában;
  • teljes munkaidős foglalkoztatás;
  • versenyképes bér- és juttatási csomag;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • változatos feladatok egy lendületes, fiatalos csapat részeként;
  • hűségidő jutalmazása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség

Állás adatai

Állás azonosító: 747
Pozíció pontos megnevezés: Online pénzügyi munkatárs
Munkavégzés helye: 7100 Szekszárd, Rákóczi u. 142-146.
Szakterület: Kontrolling
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Online pénzügyi munkatárs