Karbantartó/Gondnok

Budapest

Főbb feladatok

  • az ingatlanok alapvető állagmegóvási és karbantartási feladatainak végrehajtása önállóan, vagy külső partnerek bevonásával Budapesten, 4 telephelyen;
  • karbantartási igények felmérése, megrendelése;
  • eseti meghibásodások elhárítása;
  • egyedi igények felmérése, döntésre előkészítése (pl. klíma, biztonsági rendszer stb.);
  • közös területek tisztaságának biztosítása;
  • karbantartási terv elkészítése, végrehajtása;
  • állandó kapcsolattartás a bérlőkkel;
  • épületek és műszaki berendezések állapotának rendszeres ellenőrzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • épület üzemeltetésében szerzett 1-3 éves tapasztalat;
  • középfokú végzettség (villanyszerelő, vízvezeték szerelő, lakatos vagy festő végzettség előny);
  • B kategóriás jogosítvány;
  • MS Office felhasználó szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)

Amit kínálunk

  • stabil, nagy múltú munkáltató;
  • változatos feladatok;
  • versenyképes juttatási csomag;
  • motiváló bónuszrendszer;
  • mobiltelefon

Állás adatai

Állás azonosító: 793
Pozíció pontos megnevezés: Karbantartó/Gondnok
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Villanyszerelő
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Karbantartó/Gondnok