Infromatikai Rendszergazda

Szekszárd

Főbb feladatok

  • a cég informatikai eszközeinek felügyelete;
  • Windows alapú rendszerek, szolgáltatások (AD, DNS, DHCP, RDS, file, print) üzemeltetése, fejlesztése;
  • szoftveres illetve hardveres hibák feltárása, elhárítása;
  • hozzáférések, jogosultságok kezelése;
  • beérkező hibajegyek kezelése (hibajegyek nyitása, feladat megoldása, hibajegy rögzítése, zárása);
  • asztali és hordozható számítógépek üzemeltetése, alkalmazások telepítése, mobil eszközök támogatása;
  • a hálózatbiztonsági, távoli bejelentkezést biztosító valamint monitorozó és hálózat menedzsment rendszerek üzemeltetése és felügyelete

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú informatikai végzettség;
  • rendszergazdai területen szerzett tapasztalat;
  • Windows környezet ismerete (Szerver, AD, DHCP, GPO,etc);
  • alapvető hálózati ismeretek (TCP/IP hálózat, DNS, DHCP, NAT);
  • biztonsági megoldások rendszergazdai ismerete (antivirus, spamszűrés, tűzfal);
  • Járművezetői engedély (B)

Amit kínálunk

  • stabil munkahely egy több mint 25 éves vállalatcsoport alkalmazásában;
  • teljes munkaidős foglalkoztatás;
  • versenyképes bér- és juttatási csomag;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • változatos feladatok egy lendületes, fiatal csapat részeként;
  • hűségidő jutalmazása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • hatékony hibakezelés, rendszerszemlélet;
  • angol nyelvtudás

Állás adatai

Állás azonosító: 868
Pozíció pontos megnevezés: Infromatikai Rendszergazda
Munkavégzés helye: Szekszárd
Szakterület: Rendszergazda
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Infromatikai Rendszergazda