Haszonállat üzletágvezető

7100 Szekszárd, Rákóczi u. 142-146.

Főbb feladatok

  • a haszonállat üzletág értékesítési szervezetének hatékony irányítása, melynek eredményeként a cégcsoport stratégiájában meghatározott mértékben nő a piaci részesedés és a profit;
  • a haszonállat értékesítési szervezet éves tervének részletes kidolgozása;
  • havi, negyedévi kampány aktivitások tervezése és egyeztetése az érintett területek munkatársaival;
  • új termékek bevezetésekor az üzletági értékesítési terv elkészítése;
  • együttműködés az üzletági árpolitika kialakításában a Kereskedelmi igazgatóval;
  • a tervek végrehajtásához szükséges üzletági személyi feltételek biztosítása;
  • a VIP vevőkkel kötendő éves szerződések előkészítése, tenderek összeállítása;
  • folyamatos kapcsolattartás az üzletág legfontosabb (VIP) vevőivel
  • 5-6 fős képviselői csapat betanítása, irányítása, fejlesztése, motiválása;
  • meglévő partnerek látogatása, új partnerek felkutatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • állatorvosi, kereskedelmi vagy mezőgazdasági felsőfokú végzettség;
  • minimum 5 év kereskedelemben eltöltött tapasztalat;
  • minimum 5 év vezetői tapasztalat;
  • "B” kategóriás jogosítvány;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek;
  • kiváló tárgyalási készség, hatékony érvelési stílus;
  • kereskedelmi szemlélet;
  • folyamatorientált gondolkodásmód;
  • magabiztos fellépés;
  • siker- és eredmény orientált attitűd;
  • nagyfokú megbízhatóság, önállóság és időmenedzsment;
  • precíz, szabálykövető munkavégzés;
  • kiváló tervező, szervező és problémamegoldó készség;
  • jó prezentációs készség;
  • dinamikus, stressztűrő, pozitív személyiség;
  • magas teherbírás

Amit kínálunk

  • stabil munkahely egy több mint 20 éves vállalat csoport alkalmazásában;
  • versenyképes bér- és juttatási csomag;
  • személygépjármű, mobiltelefon, laptop, ipad;
  • modern munkakörülmények;
  • változatos feladatok egy lendületes, fiatalos csapat részeként

Állás adatai

Állás azonosító: 733
Pozíció pontos megnevezés: Haszonállat üzletágvezető
Munkavégzés helye: 7100 Szekszárd, Rákóczi u. 142-146.
Szakterület: Értékesítési, Kereskedelmi vezető
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Haszonállat üzletágvezető